Highway Rider

Highway Rider 1.4.4

Autostradą na złamanie karku

Zalety

  • Łatwa obsługa
  • Duża dawka czarnego humoru
  • twórcy obiecują rozwijanie gry

Wady

  • Zbyt łatwa
  • Tylko 2, prawie identyczne, tryby gry

Dobry
7

Highway Rider to darmowa gra na Android. Wyróżnia się prostymi zasadami i całkiem niezłą grafiką. Na razie nie jest to specjalnie wymagająca produkcja, ale jej autorzy zapowiadają ciągły rozwój i dodawanie nowych elementów.

Twoim zadaniem w Highway Rider jest prowadzenie motoru po zatłoczonej autostradzie. Najlepiej robić to w jak najbardziej brawurowym i niebezpiecznym stylu. Taki jest bowiem najlepiej oceniany. Prowadząc ścigacza trzeba uważać, aby nie wpaść na innych uczestników ruchu drogowego, przeszkody na poboczu lub policyjną blokadę. Wszystko to może się skończyć bardzo efektowną kolizją!

Wspomniane wypadki są chyba najciekawszym elementem gry. Po każdym zderzeniu nasz kierowca wylatuje z motoru lub w ekwilibrystyczny sposób się w niego wplątuje. Cały wypadek wygląda naprawdę makabrycznie, a wrażenia dopełniają odpowiednie efekty dźwiękowe. Całość uzupełniona jest spisem obrażeń kierowcy oraz kosztami leczenia.

W Highway Rider nie można niestety wybrać poziomu trudności, a szkoda. Gra sama w sobie jest bowiem trochę za łatwa, więc jeśli nie przesadzamy z prędkością i ryzykanctwem możemy dojechać naprawdę daleko. Jeśli jednak masz duszę pirata drogowego to lawirowanie pomiędzy autami z dużą prędkością bardzo często będzie się kończyła w szpitalu...

Highway Rider to fajna gra z dosyć ładną grafiką. Niestety, brakuje jej chociażby większej ilości tras, innych motorów czy celów do wypełnienia. Ryzykowna jazda sprawia przyjemność, ale nie na długo...

Highway Rider

Download

Highway Rider 1.4.4

Opinie użytkowników o Highway Rider